GUSTOBAR GIDA ve EKİPMANLARI

Gustobar; başta kadehte servis sistemleri ve şarap dolapları olmak üzere dünyanın lider, “innovative” markalarının Türkiye temsilciliğini yürütmektedir. Tedarik ettiği ürünler, yarattığı profesyonel çözümler ile horeca sektöründe ve nihai tüketiciye yönelik alkollü içki, puro ve şarküteri ürünlerinin tüketimi ve yıllandırılmasında katma değer yaratmaktadır.

Gustobar, 2004 yılında kurulan Fidelity Danışmanlık firmasının anonim şirket haline gelmesi ile devamı niteliğinde 2007 yılında kurulmuştur. Firma kuruluşundan günümüze danışmanlık alanında da faaliyet göstermiş; şarap üretimi ve ihracatı tarafında “Wines of Turkey”, “Young Turks” gibi Türkiye’nin jenerik ve kalite odaklı markalarını yaratmıştır. Dünyanın en prestijli şarap yarışmalarının Türkiye temsilciliğinin yanı sıra ikram sektörüne yönelik şarap danışmanlığı ve eğitim faaliyetleri de yürütmektedir.

Gustobar, 2017 yılından günümüze de Türkiye’nin en büyük tadım etkinlikleri olan her sene Kasım ayında gerçekleşen Sommeliers’ Selection, Nisan ayında gerçekleşen Challenging Master Classes etkinlikleri ve Winemakers' Challenge şarap yarışmasını organize etmektedir. Gustobar aynı zamanda 2011 yılından günümüze; dünyanın en etkili şarap yarışması olarak kabul edilen IWC Türkiye temsilcisidir.

Gustobar ürünlerine www.gustobarshop.com‘dan sipariş verebilirsiniz.

GUSTOBAR GIDA ve EKİPMANLARI SANAYİ TİCARET A.Ş.

Oruçreis Mah. Tekstilkent Cad. Tekstilkent Tic. Mrk.
A-13 Blok Ofis No:28
34235 Esenler - İstanbul / Türkiye
T. +90 212 269 34 82
+90 212 263 60 17
F. +90 212 269 47 20